Krajalnica edesa

W magazynach a w polach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w proste, cienkie plastry. Działa to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica jest wykorzystywana też do następnych celów, na dowód do cięcia warzyw lub owoców, gdy potrzebujemy ich w role cienkich plasterków.

W współzależności z tego, co chcę kroić na krajalnicy, jest ona wyposażona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do cięcia pieczywa, co umożliwia łatwo "wgryźć się" w jego grupę i daje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie gdy idzie o wędliny lub sery, chce nam zwłaszcza na małych, równych plastrach, które kręci się sprawnie i bez specjalnego wysiłku. Do ostatniego obowiązku używamy krajalnicy z dobrą, jednak bardzo skuteczną krawędzią, która idealnie radzi sobie z konkretnymi, kiedy oraz bardzo skomplikowanymi wędlinami i serami.

Vivese Senso Duo ShampooVivese Senso Duo Shampoo. Shampoo contro la caduta dei capelli

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana zwłaszcza do lokali gastronomicznych również do sklepów. Jest zalecana przez producenta ze względu na domową wysoką wytrzymałość oraz łatwość obsługi. Dzięki tym związkom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z poziomu zaufania oraz higieny pracy, może podejść do książki z krajalnicą i podawać naszym klientom wędliny lub sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice silnych firm kupią na bliskie uporanie się z pokrojeniem ogromnej liczby wędlin lub serów, przy minimalnym koszcie działalności oraz odporności pracownika. Taka krajalnica w sklepie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś brano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy więc stanowi wymuszane na dowód w przypadku szynek surowych, które jada się jedynie w plasterkach grubości bibułki.